Centrum Audytów i przeglądów Armatura i urządzenia na zamówienie Elektronika dla biura

Pytania? Skontaktuj się z nami

Pierwsza porada za darmo!

Polecam Fakturownia.pl - prosty program do fakturowania online

Witamy na stronie firmy MBM Elektronika

Poniżej przedstawiamy skrótowo naszą ofertę – masz pytania? Skontaktuj się z nami!

1. PRZEGLĄDY BUDYNKÓW i INSTALACJI budynkowychobowiązkowe wg art. 61-62 Prawa Budowlanego: gazowych, środowiskowych, elektrycznych oraz kotłowni i systemów grzewczych o mocy powyżej 20  Zakładanie i prowadzenie KOB.

Serwis  klimatyzatorów i obowiązkowe oceny systemów klimatyzacji pow. 12 kW wg Ustawy F-gaz / UDT.

AUDYTY ENERGETYCZNE obowiązkowe wg ustaw i przepisów prawa o efektywności energetycznej.

Audyty: energetyczne termomodernizacyjne, remontowe, elektryczne, sprężonego powietrz oświetlenia, związane  ze zmniejszeniem zużycia energii i pozyskiwaniem dotacji.

SPORZĄDZANIE ŚWIADECTW charakterystyki energetycznej dla budynków i lokali, obowiązkowych w obrocie  nieruchomościami.

2. NADZORY INWESTORSKIE, dobór rozwiązań, sporządzanie opinii technicznych dla optymalnego wyboru instalacji, urządzeń i systemów: grzewczy ch, klimatyzacji, fotowoltaicznych, pomp ciepła i innych urządzeń oze.

DOBÓR i sprzedaż na zamówienie specjalistycznej aparatury i nietypowych urządzeń oraz materiałów,  z opcją odkupu zużytych lub zbędnych.

DORADZTWO przy poszukiwaniu i zakupie nieruchomości.  Doradztwo dla kooperacji i promocji firm w Regionie oraz pozyskiwania: inwestorów, dostawców, wykonawców i klientów.

 3. ELEKTRONIKA BIURA – SPRZEDAŻ i dostawy na zamówienie tuszów, tonerów, papieru i innych materiałów oraz dobór i sprzedaż  drukarek, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych, z opcją ich wynajmu.

NAPRAWY i logistyka serwisu projektorów, komputerów, drukarek laserowych, kopiarek, tablic itp.

Audyty, oceny i opinie o stanie technicznym oraz stopniu zużycia urządzeń biurowych. Pomoc w zbycie i utylizacji zużytych urządzeń.

4. UZYSKIWANIE UPRAWNIEŃ Energetycznych E/Dorganizacja szkoleń oraz egzaminów dla urządzeń grupy II – cieplna i grupy III – gazowa.