Elektronika dla biura Armatura i urządzenia na zamówienie Centrum Audytów i przeglądów

Pytania? Skontaktuj się z nami

Pierwsza porada za darmo!

Dane kontaktowe

MBM ELEKTRONIKA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, służymy swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie serwisu i sprzedaży całej gamy produktów: sprzętu kopiująco – drukującego, komputerowego oraz multimediów. Naszą misją jest niesienie zadowolenia dla Klientów z opracowywania, tworzenia oraz archiwizowania dokumentów biurowych przy udziale niskich, uzasadnionych kosztów ekonomicznych.

Bazując na sprzęcie uznanych marek oferujemy również rozwiązania sieciowe i wielofunkcyjne.
Jako dealer jesteśmy zobowiązani do zachowywania wysokich standardów,co w sposób zdecydowany odróżnia naszych pracowników od innych z tej branży.

TOSHIBA W EUROPIE

Zdając sobie sprawę ze specyfiki lokalnych rynków oraz korzyści wynikających z lokalnych działań, TOSHIBA stworzyła światową sieć dystrybutorów i dealerów wrażliwą na indywidualne potrzeby użytkowników znajdujących się na specyficznych rynkach. TOSHIBA jako czołowy producent urządzeń elektronicznych znana jest w Europie od ponad 25 lat.. Europejskie centrum koordynacyjne Toshiby znajduje się w Neuss w Niemczech. Natomiast większość kopiarek i materiałów eksploatacyjnych pochodzi z Francji. Fabryka produkująca kopiarki na rynek europejski otwarta została w Dieppe we Francji w 1986 roku. Rok 2000 zakończył się ogromnym europejskim sukcesem korporacji. TOSHIBA sprzedała 1,5 milionową kopiarkę w Europie,systematycznie zwiększając swój udział w europejskim rynku. Swój europejski sukces TOSHIBA zawdzięcza wysokiej jakości oferowanych urządzeń oraz ich niezwykłej trwałości i wytrzymałości.

Koncern TOSHIBA przywiązuje również ogromną wagę i jest dumny z osiągnięcia pozycji lidera w zakresie logistyki i zaopatrzenia w części oraz kontroli jakości.Do sukcesu Toshiby przyczyniła się również polityka preferencji koncernu wobec rynków Europy Środkowej, na których zanotowano dynamiczny wzrost sprzedaży kopiarek i faksów oraz rozwiązań sieciowych TOSHIBA. Również polscy użytkownicy dostrzegli jakość, precyzję oraz trwałość tych urządzeń,decydując się właśnie na wybór tej marki spośród niezwykle szerokiej oferty rynkowej.