Elektronika dla biura Armatura i urządzenia na zamówienie Centrum Audytów i przeglądów

Pytania? Skontaktuj się z nami

Pierwsza porada za darmo!

Dane kontaktowe

Firma MBM ELEKTRONIKA zaangażuje kandydatów do pracy jako:

Specjalista, technik ds. handlowych

Serwisant urządzeń elektronicznych

  1. Miejsce pracy: Tarnów i region tarnowski
  2. Branża: elektroniczno – informatyczna
  3. Czas pracy : do ustalenia, może być elastyczny

Wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie,
  • doświadczenie – kontakt z branżą,
  • dobra obsługa programów komputerowych,
  • prawo jazdy,
  • nie karalność,
  • terminowość, systematyczność, kontaktowość.

Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów

  • wizyty, spotkania i rozmowy z klientami,
  • sporządzanie ofert,
  • koordynacja terminów zamówień i dostaw,
  • raportowanie zdarzeń do przełożonych.

W zamian oferujemy:

  • prowizyjny system wynagrodzenia
  • rozwój i pakiet szkoleń

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą – współpracą z naszą Firmą,
przedstaw swoje umiejętności w C-V.

Oferty – C-V prosimy przesyłać na adres: biuro@mbmelektronika.pl