Elektronika dla biura Armatura i urządzenia na zamówienie Centrum Audytów i przeglądów

Pytania? Skontaktuj się z nami

Pierwsza porada za darmo!

Dane kontaktowe

Autoryzacje producentów, wsparcie techniczne i szkolenia serwisowe pozwalają nam na świadczenie usług serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na bardzo wysokim poziomie. Wyróżnikiem naszej firmy jest organizacja serwisu techniki biurowej w poszczególnych regionach Polski co stanowi dużą wartość ofertową dla Klientów o dużej ilości oddziałów. Logistyka nadzoruje terminowość wykonanych usług, jak również informuje na jakim etapie oraz z jakimi kosztami jest przeprowadzana naprawa.

Logistyka posiada stały kontakt z technikami serwisu, co pozwala na szybkie reagowanie na potrzeby Klientów serwisu. Nasi specjaliści dostępni są przez 6 dni w tygodniu. Interfejs internetowy oraz elektroniczna baza urządzeń pozwala naszym klientom na szybką rejestrację zgłoszeń oraz przechowywanie i raportowanie historii obsługiwanych przez naszą firmę urządzeń.

Pracownicy MBM Elektronika na podstawie wczesnej diagnostyki pomogą Państwu ocenić stan urządzeń i koszty ich eksploatacji. Możemy służyć doradztwem w zakresie modernizacji urządzeń i zaproponować rozwiązania optymalne do Państwa potrzeb. Zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej, w trosce o ochronę środowiska świadczymy usługi związane ze złomowaniem, utylizacją starych urządzeń i materiałów eksploatacyjnych.